En İyi Çizimleri Yaparak Bizleri İzlemeye Teşvik Eden 2019 Yılının En İyi Animeleri

Hayal gücünün muazzam yansımasıyla kağıda dökülerek başlanan bu serüvende yayınlanan mangalarıyla büyük bir kitleyi kendisine yakınlaştıran bu görsel şov artık internette ve televizyonda büyük bir önem arz ediyor. Özellikle 2019 yılına ait animeler yeni sezonun başlangıcıyla birlikte hayatımıza girmeye başlayacak. Bu animelerin seyri için bir an önce abur cubuları baş ucunuza alın ve bilgisayarın başına geçin.

  1. Kimetsu Yo Naiba Efsane Anime Olabilir


İlk olarak başlangıç serimiz bir manganın uyarlanışından geliyor. Nisan ayının başlarında vizyona girecek olan bu anime Shonen Jump gazetesinin muazzam yükselen eserlerinden biri olarak göze çarpıyor. Animenin en güzel yanı ise sizlere hem aksiyonu hem de macerayı aynı anda tattıracak olması. Kış günlerinde nasıl şeytan avlanıyor görmek istiyorsanız 2019 yılının efsane animeleri arasında yerini alacak olan bu animeyi heme
n takibe alabilirsiniz.Yılın anime önerileri

   2. Shingeki no Kyojin Season 3 Part 2

Politik gizemleri ile birlikte gönüllerde taht kuran Shingeki no Kyojin 3.sezonun 2. bölümünü yayınlamak üzere yayınlanacak yeni bölüm ile birlikte sizlerde bu efsaneye ortak olabilir ve en başından başlayarak neler yaşandığını görmek isteyebilirsiniz. Kesinlikle bizim de tavsiye ettiğimiz animelerden birisidir. 

   3. Mahou Shoujo Tokushusen Asuka 2019 Animeleri!

Fiyasko olacağını düşündüğümüz bir anime serisi olabilir. Ancak yine de listeye eklenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Sihirli sahnelere ev sahipliği yapacak olan Mahou Shoujo Tokushusen Asuka animesi sizlerin beğenilerine sunulacak. Hem de çok yakında...
yeni başlamış olan animeler


   4. Tate no Yuusha no Nariagari Yeni Anime!

Konusu bakımından tam bir fantezi ürünü kısacası uzun zamandan beri beklediğimiz bir seri olduğu için Finans ve Ekonomi ailesi olarak bu animenin tutarlılığını kaybetmeyeceğinden eminiz. Sizlerinde bu animeyi takip etmesini en azından mangasına bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca yapım olarak stüdyo Kinema eseri olacağı için bu animeye olan güven çok yüksek duruyor. 


yeni çıkacak animeler

   5. Shingeki no Bahamut: Manaria Friends Yeni Yıl Animesi

Çok büyük sektörel imzası bulunmayan Cygamespictures tarafından oluşturulacak olan bu anime serisinde farklılıklar görülebilir. O yüzden listeye dahil ettik. Bu anime gerçekten sizleri ekran başına kitleyebilecek bir nitelikte olabilir. 2019 En iyi anime önerileri içerisinde özellikle isminin geçmesi üzerine incelediğimiz mangasında çizimlerinin abartıya kaçmaması böyle bir senaryo için gerçekten çok şaşırtıcıydı. Ancak bunu ekrana yansıtırken Cygamespictures başarılı bir iş sergilerse efsane animeler serisi için yeni bir klasman açılmış olacaktır.
2019 anime listesi

Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme