MMORPG Oyun Önerilerinde Bugün!


Asta online, MMORPG alanında gayet başarılı bir oyun olmasına rağmen yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle steam'den uzaklaşmıştı. Ancak Asta yoğun ilgi üzerine ingilizce versiyonunun hazırlandığı büyük bir güncelleme ile birlikte tekrar kitlesiyle buluşacak. Asta online, bir nevi çeşitlilik faktörlerinin bir oyun içerisinde ne kadar etkin olabileceğinin gösterilmesi gibi bir çeşittir. Asta online tarafından büyük bir çıkış zaten beklenmiyordu. Oyun steam'e geldiğinde ise gerçekleşen 1200 kişi çevrim içi olarak oyunu tekrar oynamaya başladı. Ne kadar küçük rakamlar olarak da gelse ASTA online'nın ilk çıkış noktasına göre gayet başarılı bir durum gerçekleşti. Ayrıca sitemiz hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ash of Gods [CPS] WW
Ash Of Gods Yeni Çıkan RPG Oyunlar

Skyforge Online Bir Nevi Tanrıcılık


Oyun olarak çok fazla kaliteli grafiğin barındırılmadığını söylesekte gayet geniş bir kitleye hitap edebilecek bir oyundur. Kim tanrı olmak istemez ki? Bu gibi bir sloganın yakışacağı bir oyun türü olarak sizlerde oyunu deneyerek blogumuza bizlere bildirerek bilgilendirmeler yapabilirsiniz. Ancak son dönemlerde yeni oyunlar içerisinde büyük yer edinmeyi başarabilen nadir MMORPG türlerinden birisidir. Skyforge bu anlamda gerçekten kaliteli bir oyun olduğunu da belirtmemek elbette ki aptallık olacaktır. Kısacası gelecek vadeden bir oyun türüdür.


Wild Star Güncellemeleri


Namı değer WoW'un vanilya döneminden gelen başarılı ve kaliteli kadrosu tarafından oluşturulan Wild Star çok büyük bir çıkış gerçekleştirdi. Yapmış olduğu farklı güncellemeler ile de Kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarabiliyor. Wild Star Vaulth of the Archon güncellemesi ile birlikte büyük bir kullanıcısını geri kazanmak için adım attı. Vaulth of the Archon, Eldan'ın kıymetli bilgilerinin saklamış olduğu bir yer tabi ki oyun buna göre çeşitli görevlendirmeler ile sizleri oldukça yoracaktır. Yani öyle kolayca o bilgilere erişebilmek mümkün olmayacaktır. Kısaca Wild Star güncelleme notları hakkında bilgilendirme yapmak için şunları saymak mümkündür.
Mmorpg oyun tavsiyeleri
Mmorpg Oyun Tavsiye

Vaulth of the Archon güncellemesi geldi.
Wild Star'da artık yeni bir başlangıç eğitimi var. Oyun daha da zorlaştırıldığı için yeni bir eğitim sistemi kuruldu. Bu eğitimi tamamladığınızda görevleri yerine getirebileceksiniz.
Signatur Marketi açıldı. Yani artık özel üye daha doğrusu signatur üyeler daha farklı alışverişler yapabilecek ve indirimli ürünlerden faydalanabilecek. Doğal olarak bu da oyunculara signatur üye olmak için büyük bir kapı açacak.
Nexus gelişmeleri hakkında bilgilendirme alabilmek için kullanıcıların deli gibi uğraşmalarına gerek kalmadı. Wild Star sizler için bir hoş geldin ekranı yayınladı.
Black Desert - Oyun satın alma

Black Desert Güncellemesi

Yakın zamanda Türkiye piyasasında yerini alan BD uzunca bir süre Türkiye sınırları içerisinde yerini dahi alamamıştı. En sonunda Steam'e geçeceği duyurulan oyun için büyük bir beklenti oluşturuldu. Oyun içerisinde muazzam bir şekilde karakter oluşturabildiğiniz için diğer MMORPG oyunlara nazaran büyük bir ilgi toplandı. Doğal olarak Black Desert kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde oynanmaya devam ediliyor. Peki son Black Desert Güncellemelerinde neler değişti?Öncelikle Black Desert güncellemesi ile birlikte son gelen değişiklikler de yeni bir oyun modu dikkatleri çekti. Herkesin uzun süredir geleceği için ümitle beklediği Cehennem Geçidi modu yayınlandı.
25 mayıs ve 28 Haziran arası giriş ödülleri yenilendi.
İnci dükkanına yeni inciler geldi.
Avcılık: Khalk olarak bilinen ekleme yapıldı. Khalk bir boss çeşididir. Bu boss'a en çok zarar veren beş parti ganimeti toplayacaktır. Khalk ise sadece günde iki kez sunuculara gelmektedir.
Nakliye rotaları değiştirildi. Velia'dan Epharia'ya geliş gidiş yapılacak... Ve bu konuda birçok yer daha değiştirildi.
Balenos ve Serendia bölgelerinde galip gelen tarafın klan başkanına bir taç verilecek. Ayrıca sunucu ve dünya sohbetlerini de klan başkanı elinde tutabilecek. Doğal olarak bu da savaşların hızlanmasını sağlayacaktır. Yani bu ciddi güncelleme büyük önem arz etmektedir.
Kara Ruh'un öfkesinin emilimi adlı bir değişiklik de getirildi.
Bu gibi birçok yeniliğin Black Desert'a gelmesi kullanıcıları için oyun içerisinde yoğun bir gelişim yapıldığı ve oyuncularında beklentilerinin karşılandığı yargısını ön plana çıkarttı. Şimdiden herkese iyi oyunlar!

Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme