Türkiye'de 2019 Yılına Bomba Gibi Giren Bloglar

İnternetin yaşantımıza git gide daha fazla ortak olmasıyla birlikte ufak çaplı girişimler ile birlikte günümüzde dev markalar halini almış belirli başlı blogları sizler için incelemeye karar verdik. Sosyal medyanın gücünün farkında olan bu profesyonel bloglar günümüzde büyük yapımlarda bile çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Özellikle mobil uygulaması ile birlikte Onedio gibi genel çaplı blogların günümüzdeki önemleri gözden kaçmıyor. Onedio, sırrının hiçbir zaman belli olmadığı ancak içeriklerinin kalitesiyle övünen bir sosyal içerik paylaşım platformudur. Son dönemlerde Türkiye'nin en iyi blogları arasında yerini alan Onedio adından övgüyle bahsettirmeye uzun bir süre devam edecektir.


Kaliteli İçerikleri İle Başarılı Testlerin Abisi OnedioYapmış oldukları eğlenceli içeriklerin yanı sıra düşündürücü paylaşımları ile dikkat çeken Onedio sitesi şüphesiz ki Türkiye'nin en bilindik platformlarından birisidir. Ancak her bir sitenin piyasada rekabet halinde bulunduğu belirli bloglar olabiliyor. Onedio ise uzun zamandan beri Türkiye'de açık ara farkla liderliğini sürdürmeye devam eden bir blog olarak hizmetlerini sürdürüyor. Onedio ana sayfasını incelediğinizde test, video, yemek, cafe, gündem ve diğer kategorileri ön plana alınmış durumdadır. Bu listemizde en kaliteli Türk blogları arasında yerini alan Onedio sitesini yakından takip etmeye devam ediyoruz.
onedio Türkiye'nin en iyi blogu


Arkeofili İle Kaliteli Bilgi Edinmek Mümkün

İnternette yer alan çoğu blogun aksine Arkeofili gayet bilgilendirici ve akıcı içerikleri ile ön planda yer almayı başaran Arkeofili blogu içerisinde birbirinden farklı konulara erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle Arkeoloji, Antropoloji ve Paleontoloji kategorileri ile muazzam bir ilgi odağı olmayı başaran bu site Türkiye'nin en bilgilendirici blogları arasında yer alıyor. Basit bir site tasarımı olmayan bu sitenin akıcı teması ile birlikte görsel olarak rahatsızlık vermeyen sistemiyle birlikte kullanıcılarının olumlu yorumlarını sürekli olarak sizlerde görebilirsiniz.

bilgilendirici bloglar


Ehli Blog İle Nasıl İyi Bir Blogger Olunur Öğrenebilirsiniz

Son zamanlarda özellikle blog açmak veya açtığınız blogları geliştirmek adına belirli başlı sitelerden bilgi alıyorsunuz. İlla ki bir yerde gözünüze Ehli Blog sitesi de ilişmiş olabilir. Ancak henüz hiç giriş yapmadığınız bir site olarak hala nitelendiriyorsanız. Bütün blog sahiplerinin Ehli Blog içeriklerini okumalarını tavsiye ederiz. Ehli Blog, blog ipuçları, seo ve adsense üzerine yayınladığı içerikleri ile birlikte büyük bir beğeni elde etmeyi başarmış bir sitedir. Ancak basite indirgenemeyecek düzeydeki bu sitenin seo uyumu ve hazırlanan içeriklerin kalitesiyle birlikte muazzam bir ilgi çektiğini biliyor muydunuz?

2019 yılının en iyi blogları

İş Dünyasının En Büyük Tanıtımcılarından Hızlı Adam

Türkiye'nin kurumsal iş yapılarının internete yönlenmesinden sonra Hızlı Adam sitesi de çok kısa bir zaman önce kuruldu. Hızlı Adam sahip olduğu bilgi birikimini en iyi şekilde yansıtan 2019 yılının en iyi blogları arasında yerini alıyor. Hızlı Adam sitesini kısa dönem içerisinde çok hızlı bir şekilde yükselmesinden dolayı Türkiye'nin en iyi iş blogları arasında saymak yanlış olmayacaktır. Sırf göz atmak için bile olsa Hızlı Adam'ın sitesine bir kez olsun girmeli ve fikirlerini dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz.

Türkiye'nin önde gelen blogları Hızlı Adam

Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme