Cinselliğin Abartıldığı Yerli Filmler

Cinselliğin Abartıldığı Yerli Filmler

Konuları gereği film serimize biraz da yerli yapımlardan bakmak isterseniz. Aşağıda sunulan cinselliğin abartıldığı yerli filmler listesini incelemeye alabilirsiniz. Bu filmler telif hakları nedeniyle ve bir film sitesi olmamamızdan kaynaklı olarak sitemizde yayınlanmamaktadır. Ayrıca herhangi bir dizi veya film sitesinin reklamı yapılmamaktadır. Cinsel sahneleriyle ünlü filmler arasında Türkiye'de pek fazla film yer almıyor.

1. Ay Büyürken Uyuyamam

Şeref Gören'in yönetmenliğini yaptığı bu filmde bilindik oyuncuların yüzlerinin bulunması çok şaşırtıcı. Sevişme sahnelerinin gerçekçiliği ve büyük oyunculukların sergilendiği bu film yerli film kalitesinde oyunculuk yani sanat uğruna neler yapılabileceğini gösteriyor. Ayrıca Öyle Bir Geçer Zaman Ki filminin oyuncularından Cemile karakterinin sevişme sahneleriyle inanılmaz bir damga vurduğunu belirtmeden geçmek yanlış olacaktır.

Film sitesine erişim için tıklayınız.yerli film tavsiyesi

2. Banyo

Mustafa Altıoklar'ın baş yapıtlarından biri olan bu filmde 3 farklı banyonun nasıl zekice işlendiğini görebilirsiniz. Bir gencin gençlik hevesiyle tek tek gözlem yaptığı bir film dersek çok abartmadan söylemiş oluruz :) Ancak şunu belirtmemiz gerekiyor ki cinselliğin abartıldığı yerli filmleri izlerken 18 yaş sınırına uygunluk kapsamına lütfen önem veriniz.

Filmi izlemek için tıklayınızcinselliğin abartıldığı yabancı filmler

3. Mum Kokulu Kadınlar

Döneminin yani 1996 yıllarının en çok ses getiren filmleri arasında yerini alan Mum Kokulu Kadınlar İrfan Tözüm tarafından yönetmenliği yapıldı. Ancak filmde büyük bir beğeni toplayan Hande Ataizi döneme adeta damgasını vurdu. Cinselliğin abartıldığı yabancı filmler başlıklı yazımız için tıklamayı unutmayınız.

Hemen izlemek için tıklayerli filmler önerisi

4. Yeşilçam Filmleri

Ülkemizde televizyon ve sinema sektörünün gelişim dönemlerinde özellikle ön plana çıkan Yeşilçam filmleri Türkiye'nin ve Türk insanın geçmişini irdeleyen çeşitli filmlerle doludur. Ayrıca bunun yanı sıra cinsel sahneleriyle ünlü yerli filmler listesinde de yerini almaması ihtimalini ne yazık ki düşünmek imkansız gözüküyor. Yeşilçam filmleri tek bu kategori de irdelenmemektedir. Büyük bir yapım ağına sahip bu filmler de çok kaliteli sanatçılarımızın yer aldığını unutmamak gerekir.

Yeşilçam Filmlerini Bulabileceğiniz Harika Bir Site İçin Tıklayıncinselliğin abartıldığı yerli filmler

Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme