Mail Adresinizi Girerek +300 abone arasına katıl:

FeedBurners tarafından abone mail adresiyle kolayca yapılır. FeedBurner

En Uygun İç Çamaşırları Erkek - Kadın

Türkiye'nin En İyi Çiçek Atölyesi

Bu Blogda Ara

Apple Mı Samsung Mu Daha Kullanışlı?


Piyasada gerçekten teknoloji anlamında rekabet ettiğinden söz edilecek iki firma varsa bunlar şüphesiz İphone ve Samsung markalarıdır. Sıkça Apple mı Samsung mu diye tartışma yaşanan bir konunun piyasada var olduğu görülüyor. Ancak kimsenin aklında diğer markalar arasında hızlı bir yükseliş yaşayan Huawei gibi firmalar gelmiyor Apple mı Samsung mu diye düşünmek yerine işinizi görebilecek en iyi markaya yoğunlaşmaya ne dersiniz?

Apple Ve Samsung İkilisi Yan Yana
Apple Mı Samsung Mu Daha Çok Satıyor?

Bir garip gelen sorulardan birisi de Apple mı Samsung mu daha çok satıyor sorusudur. Yani açıkçası bizim cebimize girmeyen bir para veya kalite ölçütü olmayan bir nokta neden kullanıcıyı bu kadar ilgilendiriyor. Öncelikle ben de bir telefon kullanıcısıyım. Ancak Apple teknik özellikleri ile birlikte Samsung teknik özellikleri karşılaştırması yaptığımda Samsung'un son teknoloji ürünlerinde açık ara fark yakaladığını görebilirsiniz.

Ancak unutmamak gerekir ki hangi telefonun kamerası daha iyi diye sorular geliyorsa aklınıza İphone genellikle çoğu telefondan daha farklı kamera teknolojisi kullandığı için firmaları tabiri caizse bu konuda tokatlıyor. Yine de İphone markasının son zamanlarda fiyat ve performans açısında alınabilir telefonlar arasına girebileceğini düşünmüyorum.

Samsung Mu Daha İyi Yoksa Apple Mı Gelin Görsellere Bakalım

Şimdi ilk olarak İphone XR marka telefonundan bahsetmek istiyorum. İphone XR fiyatları genel itibariyle 7.000 TL'den başlıyor. Peki, bu telefon bu fiyatı hak ediyor mu gelin bir göz atalım.

İphone XR İncelemesi
İphone Mu Samsung Mu Daha İyi - İphone XR İncelemeleri İçin Tıklayınız
Not: Kıyaslanan İphone XR Apple'ın son ürünü değildir fiyat amaçlarıyla kıyaslama yapılmıştır!

Göründüğü üzere kısaca özellikleri bu şekilde olan bir telefonun bu fiyatta olması biraz sizlere fazla gelebilir. Ancak 4K teknolojisini farklı lensler kullanarak kamera özelliklerine entegre eden İphone kullanıcılarına uzun ömürlü bir telefon sunuyor. Ancak kamera ile işi olmayan kişiler için söylemek isterim ki daha iyi kameraya da sahip telefonlar var. Yine de işlemci, ram vb. özelliklerde çok ama çok daha iyi markalar bulabilirsiniz.

Samsung Mu İphone Mu Daha Kaliteli Tartışmasına Son!

Artık Samsung mu Apple mı daha kaliteli diye tartışmaya bir son vermek için Samsung Galaxy S10 marka telefonunu İphone XR ile bir kıyaslamaya almaya ne dersiniz. Şimdi bir göz atmak için aşağıda vermiş olduğum resme bakabilirsiniz. Ancak resme tamamı sığmadığı için resmin altındaki yazılarda daha detaylı inceleme için site linki verdim.

Şimdi görmüş olduğunuz üzere İphone ve Samsung markaların son ürünlerini karşılıklı olarak sizlere sunduk. Kamera açısından çoğu kişi İphone'un daha kötü gibisinden düşünmelerini istemem. İphone markası diğer telefonlara göre farklı diyafram, lens veya farklı malzemeler kullanarak oluşturdukları için kamera sistemleri oldukça iyi düzeydedir.

Teknoloji kategorimize göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Apple Tablet Mi Yoksa Samsung Tablet Mi?

Şimdi telefon teknolojisinden uzaklaştığınızda Apple dımdızlak kalan bir firma değil! Öncelikle şunu bir kabullenmek gerekiyor. Apple tamamıyla farklı bir işlemci oluşturmuş ve gelişime müsait olan büyük bir markadır. Ancak son zamanlarda değer kaybı yaşadığı söylentileri doğrudur. Yani Apple değer kaybediyor mu diye soranlar evet haklısınız. Apple günümüzde düşüş yaşamaya başladı.


Hiç yorum yok

Yorum Gönderme

Ana Sayfa

Popüler Yazılar