L'amant Double İncelemesi - Tutku Oyunu İnceleme


Yabancı film serüveninde erotik film kategorileri içerisinde yer alan L'amant Double sahip olduğu psikolojik imgeleriyle çok farklı bir filmdir. Yapımı nedeniyle çeşitli bir kurguya sahip olan bu yabancı film yani L'amant Double konusu itibariyle çok fazla dikkat çekti. En çok izlenen erotik filmler arasında adı geçerken filmin konusunun bir türlü izlerken düşündüren filmler arasına girmemesini anlayabilmiş değilim. L'amant Double incelemesi için yazımızın tamamını okuyabilirsiniz veya filmi izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tutku Oyunu Yorumları

L'amant Double izleyici kitlesi tarafından nasıl karşılandı? İşte merak edilen Tutku Oyunu yorumları kısaca şu şekildedir:

İzlenen film hakkında genel olarak zaten bilinen bir senaristin kaleminden çıktığı için ılımlı yaklaşan izleyici filmi hayranlıkla izledi. Tutku Oyunu yorumları daha çok Choloe olarak karakterize edilmiş olan kadın baş rol oyuncusunun güzelliğine olan övgülerden oluşuyor.

L'amant Double - Tutku Oyunu Konusu

Evet lafı fazla dolaştırdım. L'amant Double konusu itibariyle sizlere direk olarak anlatmam gerekirse: Choloe, kısa süre önce ve hayatının gidişatı itibariyle psikolojisi bozulmuş bir kadındır. Ancak sorunlarını aşmak için başvurduğu yolda aşk ile karşılaşacağını bilmeyen Choloe kısa sürede psikoloğu ile aynı evde yaşamaya başlar. Ardından aşkın gelişi ile yaşadığı kişinin daha farklı problemleri olduğunu öğrenir.

L'amant Double - Tutku Oyunu Ekşi Sözlük Yorumları

Tutku oyunu filmi hakkında sözlük yazılarını da inceledim. Ekşi Sözlük takipçileri tarafından yapılan yorumlar için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Tutku Oyunu Ekşi Sözlük yorumları oldukça olumlu bir izlenim bırakmış oldu bende. Bunun üzerine filmi izlemeye başladım. Ancak zaten senaryosu itibariyle izlemeyi düşünüyordum.

L'amant Double Cinselliğin Abartıldığı Filmler Arasında Mı?

Son zamanlarda cinselliğin abartıldığı filmler üzerine yapılmış olan listemiz çok sayıda okuyucu ile buluşmayı başardı. Cinselliğin abartıldığı filmler için tıklayabilirsiniz. Peki, L'amant Double'da bu film kategorisine girebilir mi? Bence eksiği kalır hiçbir yanı olmayan bu film hem cinsellik hem de psikolojik açıdan çok ağır bir yapım. Bu yüzden bu filme bambaşka bir yazı yazmak istedim.

L'amant Double incelemesi bitirmemize az kalmışken İleri Kafalar inceleme yazılarının daha sık gelmesi için lütfen bizlere yorum yaparak destek olmayı unutmayınız. L'amant Double incelemesi için faydalanmış olduğumuz Ekşi Sözlük ve Beyaz Perde gibi aracılar tarafından sadece küçük bilgiler alınmıştır. Yazımız %100 özgün olarak üretilmiştir. L'amant Double izlemek için yer alan linklere yukarıda yer alan resim üzerinden ulaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme