Mail Adresinizi Girerek +300 abone arasına katıl:

FeedBurners tarafından abone mail adresiyle kolayca yapılır. FeedBurner

En Uygun İç Çamaşırları Erkek - Kadın

Türkiye'nin En İyi Çiçek Atölyesi

Bu Blogda Ara

En İyi Korku Filmi Önerileri - Türk Korku Filmleri

En iyi korku filmi önerileri listemin en gözde filmlerini sizle paylaştım. Türk Korku filmi önerileri sizler için hemen burada.

En İyi Korku Filmleri - Korku Filmi Önerileri


Son zamanlarda en çok istediğiniz listelerden birini düzenlemeye karar verdim. En iyi korku filmi önerileri listemde kendi izlemiş olduğum ve çeşitli sosyal ağlarda bulunan listelerden aldığım o filmler bu listede! En iyi korku filmi önerileri arasında adından sıkça söz ettiren bazı filmlerde bu listede yer almaktadır. Cinselliğin abartıldığı diziler hakkında bilgi edinmek için bu listeye de göz atabilirsin.

1. Sessiz Bir Yer - En İyi Korku Filmleri


Sessiz Bir Yer, 2018 yılın en başarılı korku filmlerinden birisidir. Bir gün, görmeyen ancak çok iyi işitme duyusu olan yaratıklar dünyayı işgal ederler. Bu yaratıklar en ufak bir sesi duyduklarında, bir kişinin hayatta kalması hemen hemen imkansız hale gelmektedir. Yaşadığınız müddetçe sessiz olmak zorundasınız. Filme konu olan aile, bir kız bir oğlan çocuğu sahibidir; kız doğuştan sağırdır. Ve küçük kızları sayesinde aile işaret dilini öğrenmiştir. İşaretleşerek haberleşmeleri sese duyarlı yaratıkların dünyasında çok işe yarayacaktır. Yaratıklara yakalanmamak için çabaları ve onlardan kaçışları için yaptıkları mücadelelerin yer aldığı sahneler korkutucu ve gerilim dolu. En iyi korku filmi önerileri içerisinde izlenmeden asla geçilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Korku filmleri cinli perili  garip  tarzda  arıyorsanız.  Bu  film  tam  sizlere  göre  olabilir.

En İyi Yabancı Korku Filmleri
Sessiz Bir Yer Film İncelemesi 

2. Korku Filmleri Önerilerimizden - Yaratık!

Yaratık, kargo gemisi beş erkek, iki kadın ve bir kediden oluşan mürettebatıyla görevini tamamlamış ve Dünya'ya dönmek üzeredir. gemide bulunan son sistem tarayıcılar çevrelerindeki gezegende yabancı cisim tespit ederler, bu yabancı cisim bir canlı türüdür, gelen emir bu canlının araştırılması yönündedir. Kargo gemisi gezegene indiğinde terk edilmiş uzay gemisi görürler, burada bulunan yumurtaya benzer cisimleri incelerlerken cismin kırılmasıyla içinden çıkan canlı mürettebatın birinin (Kane) yüzüne yapışır. Kane kendi üssüne geri döndüğünde gemideki mürettebat arkadaşlarını kurtarmak için Onu gemiye alır ve almasıyla birlikte korkunç olayların ardı arkası kesilmez. Gerçekten izlerken korkulacak yabancı korku filmleri içerisinde Yaratık kesinlikle yer almayı hak ediyor. Sürekli beklenen cinselliğin abartıldığı diziler listeme hemen göz atmayı da unutma! Ek olarak bu film biraz daha en iyi korku filmi önerileri arasında da sayılıyor.


yabancı korku filmi önerileri
Allien - En İyi Korku Filmi Önerileri

3. Elm Sokağında Kabus - Korku Filmleri Serüveni Devam!

Korku filmi önerisi
Elm Sokağında Kabus - Korku Filmi Tavsiyesi

Çocukların özellikle izlemesi sakıncalı olan korku filmleri arasında bu filmi es geçmeden bir ebeveyn iseniz veya yetişkin iseniz dikkatli olmalısınız. Elm Sokağında Kabus, 2010 yapımı bir film. Ancak yıllar sonra bile halen aklımızda kalan bir film olmayı başarıyor. LosAngeles'ta gençler uyku sırasında katledilmeye başlarlar. Bu gençlerin rüyasına parmaklarında jilet olan bir adam girmekte, gençler gördükleri kabuslarda can çekişmekte ve acı çekerek ölmektedirler. Rüyalara giren bu katil, yıllar önce çocukları öldürmüş, çocukları öldürülen bu aileler de Fred'i öldürerek intikamlarını almışlardır. Ancak Fred tekrar öc almak için geri dönmüştür ve çocukların rüyalarına girerek onları öldürmekte ve intikam almaktadır.

Cin Tepesi - Korku Filmleri Cinli Tarzda Sevenlere

Yerli korku filmleri
Cin Tepesi - Korkunç Film TavsiyeleriBirazda film severlerin sevdiği tarzda filmlere değinmek istedim. Korku filmleri cinli tarzda arıyorsanız. Cin tepesi sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Film konusu itibariyle Fatih ve Furkan isimli iki arkadaşın bu konuda yaptıkları araştırma sonucunda görüntü alabilmek adına çıktıkları bir yolculuğu konu ediniyor. Cinselliğin abartıldığı diziler listeme göz atmak için tıklayabilirsin. Türk korku filmi tavsiyesi olarak sunduğum bu yapım diğerlerinden biraz daha fazla geriyor insanı. Zaten oldum olası cinli şeyler hep beni germiştir. Türk korku filmi tavsiyesi arasında bir numaralı filmimdir. Yanı sıra Musallat serisini de çok beğeniyorum. Yerli korku filmleri arasında çok sevilen bir seridir.

Evdeki Düşman - Kesinlikle İzlemeniz Gereken Korku Filmi

Gerçekten izlerken çok beğendiğim yabancıların neden bu gibi filmlerde bizden daha farklı işler ortaya koyabildiklerini anladığım bir yapımdı. Yabancı sinemalarının korku karakterlerinden biri olarak bilinen Esther'in nasıl böyle olduğunu inceleyen bu film. Yabancı korku filmleri listelerinde sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir filmdir. En iyi korku filmi önerileri içerisinde izlerken gerilecek bir şeyler arasıyorsan bu film tam sana göre. Korku filmi tavsiyesi listelerinin baş yapıtıdır bu arada. Kesin izleyin derim.

Korku filmi tavsiyesi
Evdeki Düşman - Korku Filmi Tavsiyesi

Nefesini Tut - Çok Korkunç Değildir

Daha çok gerilim tarzı filmlere eğiliminiz varsa hem biraz korku hem de biraz korkudan bir doz alayım diyorsanız. Nefesini Tut filmini kesinlikle tavsiye ederim. Bir grup gencin hırsızlık amacıyla girdikleri bir evden kurtulamayışını ele alan bu film gerçekten çok güzel. Filmeskop film tavsiyeleri arasında bütün listelerde olmayı hak ettiğini düşünüyorum.

En iyi türk korku filmleri
Nefesini Tut - Korku Filmi Tavsiyesi 

Parçalanmış - Korku Filmi Değil Ama Çoğu Listede Var

İzlerken gerçekten hayran kaldığım bir filmdir. Harika bir psikolojik problemin ve insan zihninin nasıl güçlü olduğunu gösteren bu yapım. Gerçek bir bakış açısıyla incelendiğinde harika bir film olduğunu herkese düşündürebilir. Kısa süre önce 2. filmi vizyondaki filmler arasındaydı. Ancak internete henüz düştü mü tam olarak bilmiyorum. Yine de ilkini kolayca internette bulabilirsiniz. Bence en iyi korku filmi önerileri arasında değil. En iyi yabancı filmler listelerinde yer almalı! En çok film detayı veren bir başka liste için tıklayınız.film korku önerisi
Parçalanmış - En İyi Korku Filmi Önerileri

Hiç yorum yok

Yorum Gönderme

Ana Sayfa

Popüler Yazılar