İndirimli Tudors Günleri Başladı

Mail Adresinizi Onaylamayı Unutmayın

Öne Çıkan Yayın

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Mafya Filmleri

Sinema tarihinin mutlaka izlenmesi gereken en iyi mafya filmleri ve gangster filmleri için tüm dünya genelinde yer alan filmlerden çeşitl...

En İyi Gangster Filmleri Önerisi 2020 Listesi

  Hiç yorum yok

Çok ünlü oyuncuların ve yönetmenlerin yer aldığı Gangster filmlerinden birçoğunu sizler için bu listede hazırladım. Kesinlikle izlenmesi gereken en iyi mafya filmleri listemde bu filmleri detaylıca inceledim. En iyi gangster filmleri önerisi 2020 listem detaylı bir şekilde sitemde yer alıyor. En iyi gangster filmleri listesi detayları dahil olmadan aşağıda yer alıyor. Mutlaka izlenmesi gereken en iyi mafya filmleri listem ise size özel bu filmlerin birçoğunun konusunu açıklıyor. Filmlerin konularını detaylıca incelemek için diğer filmleri mutlaka inceleyin.

Film mafya önerileri 2020

en iyi mafya filmleri listesi


En İyi Gangster Filmleri Nasıl Seçiliyor?

En iyi gangster filmleri önerisi her zaman çeşitli sebeplerden dolayı listelere girebiliyor. Örneğin en iyi oyuncular, yönetmenler, yapımın yılları ve en önemlisi filmin bizzat konusu oluyor. Yani en iyi gangster filmleri önerisi genel olarak bu kurallara bağlı seçilmiştir. Ancak Filmeskop farkıyla filmler bu 4 elementin yanı sıra akıcılık ve hikayelerin güzelliğine bağlı da seçiliyor. Ayrıca izlememiş olduğum filmleri pek listelere sokmuyorum. Ancak bu filmler genel olarak özel olarak tarihsel bir analizden geçiyor. Yani tarihin en iyi mafya filmlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Gangster filmleri önerisi listesi için siteme aşağıdaki listelerden bakabilirsiniz.

En Başarılı Gangster Filmleri Önerisi 2020

 1. The God Father 
 2. Pulp Fiction
 3. Goodfellas
 4. The Departed
 5. Once Upon A Time İn America
 6. Eşkiya
 7. On The Waterfront
 8. True Romance
 9. Carlito's Way
 10. Fury
 11. Drive
 12. American Gangster
 13. A Bronx Tale
 14. Road To Perdition
 15. Donnie Brasco
 16. The Long Goodbye
 17. Get Carter
 18. Tanrı Kent
 19. Training Day
 20. Leon
 21. Olağan Şüpheliler
 22. The Boondock Saints 
 23. The Usual Suspects 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme