İndirimli Tudors Günleri Başladı

Mail Adresinizi Onaylamayı Unutmayın

Öne Çıkan Yayın

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Mafya Filmleri

Sinema tarihinin mutlaka izlenmesi gereken en iyi mafya filmleri ve gangster filmleri için tüm dünya genelinde yer alan filmlerden çeşitl...

Yabancı Komedi Dizileri Tavsiyesi Veriyoruz +30

  Hiç yorum yok

Bomba gibi yabancı komedi dizileri tavsiyesi için listemizin tamamını incelemenizi tavsiye ediyorum. Birbirinden özel konularıyla ilginiz çekecek dizilerin tamamı komiklik düzeylerine ve imdb puanlarına göre komedi dizi tavsiyeleri hazırladım. Yani dizilerin konusu ve diğer detaylara girme gereksinimi duymuyorum. Tamamıyla komedi unsuru içeren yabancı komedi dizileri için yer alan tüm dizileri sıralamaya göre oluşturabilirsiniz. Yabancı komedi dizi tavsiyesi adı altında bittiğinde gerçekten ağlamak istediğim dizi Chuck olduğu için anısı nedeniyle Chuck'ın fotoğrafını sizlere sunuyorum. Ayrıca erotizm içeren Netflix dizileri listemde yer alan bambaşka yapımları incelemek isteyenlere farklı listelerimi de tavsiye ediyorum.

En iyi komedi dizi tavsiyeleri 2020


En İyi Yabancı Komedi Dizileri Tavsiyesi

En iyi yabancı komedi dizileri tavsiyesi için hazırladığım liste yazımın en son alt kısmında yer alıyor olacak. Aklınıza gelen yeni yabancı komedi dizi tavsiyelerinizi benimle ve okurlarımızla lütfen paylaşın. Sitemiz siz değerli okurlarımızın katkısıyla büyümeye devam ediyor. Yabancı komedi dizileri 2020 yılında başlamış olan yeni dizileri içerisinde barındıracak. 

Netflix Komedi Dizileri Önerileri

Netflix komedi dizileri önerileri ile de listemde genel olarak her tarz konuya ait dizi listesine yer vereceğim. Yayınlanan tüm komedi dizi önerileri incelendi. Sizler için en uygun liste oluşturuldu. Yani Netflix'te veya diğer platformlarda yer alan tüm yabancı komedi dizileri tavsiyesi veren sitelerde ele alınarak size en mükemmel liste hazırlandı.

Filmeskop Absürt Komedi Dizileri 

Arkadaşlar benim gibi ağır komedi sever biriyseniz ilk 5 diziyi koyduğum bu sıralamada mutlaka izlemeniz gereken yabancı komedi dizileri arasına verdiğim tüm dizileri yazın. Yani bunları artık rehberinize kişi olarak bile kaydetseniz yeri olur. En iyi yabancı diziler listemde de yer verdiğim bu dizilerden birisi sizi ilginç düzeyde etkileyici hale getirebilir. 

 1. Two And A Half Men
 2. Entourage
 3. Nathan For You
 4. Broad City
 5. The Good Place
 6. Friends
 7. Big Bang Theory
 8. Workaholics
 9. A Series of Unfortunate Events
 10. Wilfred
 11. Man Seeking Woman
 12. Schitt’s Creek
 13. Brooklyn Nine Nine
 14. Modern Family
 15. Shameless
 16. The Office
 17. Ricky And Morty
 18. Glee
 19. Golden Girls
 20. Cheers
 21. Chuck
 22. South Park
 23. The Simpsons
 24. Community
 25. Seinfeld
 26. How I Met Your Mother
 27. Rick and Morty
 28. Suits
 29. Two Broke Girls
 30. Good Luck Charlie
Yabancı komedi dizileri tavsiyesi isteyenlere özel hazırlanmış bu listeyi umarım beğenir ve keyifle seyredersiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme